• Slider 1
Foto

Voda

Jedno z nejdůležitějších témat tohoto textu, i života.

Piji denně okolo 2 litrů pramenité, strukturované, měkké, přírodní, čisté vody bez jakýchkoli přídavků. Ředím si s ní také zeleninové a ovocné šťávy… vodu nabírám u kvalitního, ověřeného pramene.

Každému to doporučuji, má to rozhodující význam pro zdraví, dobrou kondici a také při léčení.

Voda má schopnost přijmout, udržet a předat informaci, o důležitosti informací už jsem se zmínil.Dostane-li voda informaci, donese ji do těla a předá ji tam, kde je jí třeba. Nechápu, proč se tonevyužívá. Asi proto, že lidé nevěří, že to funguje. Ono to také poněkud neuvěřitelné je.

Dobrých pramenů a studánek je dost, ale je třeba o nich vědět. A je u nich krásně, spousta životní,prostorové energie je kolem lesních studánek a pramenů, je krásné, osvěžující, léčivé, užitečné ji tamsoustředěně a v klidu přijímat.

Nic do vody nepřidávám, neohřívám ji ani nechladím, piji ji tak, jak jsem ji přivezl od pramene, jeuložená ve sklípku ve tmě a chladnu a dobrá je i po měsíci. Ostatní voda, kterou denně potřebuji jev zelenině, ovoci a polévkách, které připravuji také z této vody, ze zeleniny, různých zrníček, bylin akoření. Rozhodně nepoužívám při přípravě polévek tuky a vývary z masa, nepoužívám pokličku, abymohly škodlivé těkavé látky odcházet, pokud tam jsou a sbírám pěnu, dokud se tvoří…..

Tělo je tvořeno více než z poloviny vodou. Ta je v neustálém pohybu, neustále se vyměňuje,cirkuluje, vydávám ji a přijímám. Je to životně důležitá substance a na jejím množství a kvalitě závisídélka a kvalita života. Když jsem začal pít přírodní, měkkou, strukturovanou vodu z vynikajícíhopramene a nic jiného, během několika týdnů jsem tak vyměnil více než polovinu těla za nové s docelanovou kvalitou. Projevilo se to mimořádně, překvapivě dobře ve všech oblastech mého života, změniloto můj život a může to tak udělat každý. Riziko tu není žádné. Jenže takovou kvalitní samotnou, čistou vodu bez příměsí nepije téměř nikdo.

Pravidelným pitím pramenité vody nemůžeme nic pokazit, naopak, můžeme předejít rakovině, vysokému tlaku krve a kardiovaskulárním nemocím, nádorům, cukrovce, artróze, astmatu…., téměř všem nemocím a také je pravidelným pitím přírodní, nepoškozené, strukturované, měkké vody můžeme úspěšně léčit. Zní to nepravděpodobně, nestojí to nic a funguje to.

Více v knize Preventivní životospráva.